סקייטפארק – פארקים ומתחמי ההחלקה המובילים בישראל


כשאוהבים לטייל ואוהבים להחליק יוצרים כמה חוויות מדהימות וזיכרונות בלתי נשכחים. יש כל כך הרבה מתחמי סקייטפארק ברחבי ישראל, הנה כמה שכדאי להכיר >>

סקייטפארק הרצליה

סקייט פארק הרצליה שממוקם ליד מתחם הספורטק והפארק העירוני, הוא בהחלט המקום שגולשי הסקייטבורד אוהבים להגיע אליו. המתחם מציע מגוון רחב של מתקנים ברמה הגבוה ואפשרויות לפעלולים שידהימו את כולם. המתחם עם שמירה בשעות הפעילות.

סקייטפארק חולון

המגרש שטוף שמש (התאורה בלילה עד השעה 22:00) של גן הבנים קריית בן גוריון – חולון, מתאים לאקלים הישראלי בכל השנה, מה שגורם למגרש ההחלקה בעיר להיות המקום המושלם עבור חובבי ההחלקה של הסקייט והרולר. עם מגרש של כ- 2.5 דונם ומגוון אפשרויות למתחילים עד מתקדמים, לא פלא שכל חובבי הז'אנר מגיעים מכל האזור.

סקייטפארק גלית

עבור מרבית הגולשים הותיקים, מתחם החלקה של פארק גלית שממוקם בתל אביב הוא מאבני היסוד בארץ. הוא מותאם לכלל הרמות והוא משתרע על כמעט 3 דונם. המתחם פתוח לאורך כל השבוע (24/7), אך יש לשים לב שהתאורה דולקת עד 1 בלילה. 

סקייטפארק חיפה

מתחם הגלגלייות, הסקייטבורד, הרולר וכל מה שמתגלש בחלקו הצפוני של ישראל הוא פנינה באזור העיר חיפה. הפארק שוכן בסמוך לקו החוף החיפאי ונותן אווירה מחשמלת לצד פעלולי הסקייט.

סקייטפארק נתניה

סקייטפארק נתניה (ע"ש מאיה איטיק ז"ל) הממוקם בתוך מתחם פארק שלולית החורף בעיר, משתרע על פני כ- 3 דונם והוא תוספת חדשה וצבעונית לחובבי ההחלקה, הגלישה והאקסטרים בעיר. הפארק נחשב לבין המובילים הפופולריים והמתקדמים בארץ. במתחם ניתן ליהנות ממתקני החלקה מובילים כמו האמבטיה שנחשבת לבין הגדולות והמיוחדות בישראל.

סקייטפארק ראשון לציון

המתחם הגדול של העיר בעל מגוון מתחמי פעלולים למתחילים, מתקדמים ואפילו מקצוענים. המתחם פועל תחת האוויר הפתוח ומפעיל תאורה בשעות החושך.

סקייטפארק רעננה

סקייטפארק רעננה שממוקם בתוך מתחם הספורטק שבשכונת נווה זמר, משתרע על כ- 1.2 דונם והוא בהחלט המקום שסקייטרים מתחילים ומתקדמים אוהבים להגיע אליו. המתחם שברובו מוצל מציע מגוון רחב של מתקנים ואפשרויות לכל הרמות.

סקייטפארק מודיעין

סקייט פארק מודיעין הממוקם בתוך שכונת מוריה, משתרע על פני כ- 2,600 מ"ר והוא תוספת צבעונית ומחוספסת באזור עבור חובבי ההחלקה, הגלישה והאקסטרים.

סקייטפארק אשדוד

פארק אשדוד ים הוא בהחלט האטרקציה החמה בעיר! עם כל כך הרבה אפשרויות בילוי, אחד המובילים הוא כמובן מתחם החלקה שמיועד עבור כל המחליקים בכל הרמות עם מגוון רמפות ומשטחי החלקה מצוינים. אזור הגלישה נחשב לבין הגדולים באזור הדרום ומושך אליו רוכבים מכל האזור.

סקייטפארק כפר סבא

עבור מי ששם טוני הוק מרגש, מלהיב ושווה עבורו הרבה יותר מכל הופעה של כוכב רוק, כנראה שפארק כפר סבא הוא בהחלט המקום הנכון להגיע אליו. 
בסקייט-פארק כפ"ס בעלי רולרבליידס וסקייטבורד יוכלו ליהנות ממתקנים כמו; רמפות בצורת חצי צינור, צינורות, מעקות, מדרגות, תיבות, פירמידות, משטחים משופעים ומקפצות, רמפות גבוהות, בריכות, אבני שפה ועוד.

סקייטפארק פארק כפר סבא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *