מרכז העיר מינכן: 4 אטרקציות פופולריות במקום אחד

תמונה של מרכז העיר ברלין

מרכז העיר מינכן בעלת עבר מפואר, הווה ציורי ועתיד ורוד. הינה 4 אטרקציות פופולריות שאסור לפספס בזמן שמבקרים במרכז העיר >>

הגן האנגלי (בגרמנית – Englischer Garten) שממוקם באזור מרכז העיר מינכן הוא אחד הפארקים העירוניים הגדולים בעולם והמרחב הירוק הפופולרי ביותר של העיר, הגן שמתגאה במסלול שבילי הליכה ורכיבה על פני יותר מ -78 קילומטרים. מציע הרבה מה לחקור, כולל בית תה יפני, אגם שייט וגני בירה מסורתיים.

כנסיית הגבירה היא בהחלט נקודת ציון חשובה עבור תושבי מינכן, הקתדרלה של הגבירה הקדושה (בגרמנית – פראואנקירכה) כוללת שני מגדלים בגודל 99 מטר, ובראשם כיפות כדוריות. זו היא הנקודה הגבוהה בעיר ולפי החלטת העיר – אף בניין אחר בעיר אינו יכול להיות גבוה מזה, דבר שישמור על מיקומה המרכזי של הקתדרלה וקו הרקיע של בירת בוואריה.

הקתדרלה של גבירתנו הקדושה, הנראית מכל רחבי מינכן, היא אטרקציה פופולארית – בין אם רוצים לסייר בפנים או לראות מבחוץ. אטרקציה מבוקשת היא העלייה של 86 מדרגות לראש המגדל הדרומי לתצפיות שאין כמוהם על מינכן. מרבית הסיורים בעיר מינכן כוללים עצירה בקתדרלה ובמריאנפלאץ הסמוכים – הכיכר המרכזית של העיר.

מריאנפלאץ במינכן (ידוע גם כ- "כיכר סנט מרי") היא הכיכר המפורסמת ביותר באזור של מרכז העיר מינכן וממוקמת בלב אלטשטאדט (העיר העתיקה), זהו המקום הטוב ביותר להתחיל סיור במינכן עם הרבה דברים מעניינים לראות ולעשות, וזה נמצא במרחק הליכה לאטרקציות נוספות שחובה לראות במינכן.

מריאנפלאץ במינכן (ידוע גם כ- "כיכר סנט מרי") היא הכיכר המפורסמת ביותר בעיר וממוקמת בלב אלטשטאדט (העיר העתיקה), זהו המקום הטוב ביותר להתחיל סיור במינכן עם הרבה דברים מעניינים לראות ולעשות, וזה נמצא במרחק הליכה לאטרקציות נוספות שחובה לראות במינכן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *