5 רעיונות שיעזרו לשמור על התמונות מהטיול האחרון


לא כיף להשאיר את התמונות בסמארטפון או במצלמה ורק לעתים רחוקות (אם בכלל) מסתכלים עליהן. מרבית הפעמים הן בכלל בלתי נגישות כי הן יושבת בענן או בכונן הקשיח החיצוני, במקום זאת – ריכזנו עבורכם  5 רעיונות איך לשמור את הרגעים הטובים ביותר מהטיול המשפחתי בלונדון או מהטרק אחרי הצבא.

בלוק בזלת

בין אם רוצים לזכור את החופשה הרומנטית האחרונה, או את הסלפי הזוגי הכי טוב על הבורג' חליפה (דובאי), או אפילו את התמונה המשפחתית האהובה ביותר, ניתן לעשות זאת בעזרת בלוקי בזלת מיוחדים. דרך ייחודית ומשודרגת מהבלוק עץ המוכר.   למידע נוסף, ניתן ללחוץ כאן >>

תמונות דביקות

אחד הטרנדים המובילים כיום לתמונות מהטיול האחרון הוא ללא ספק תמונות דביקות (Sticky) שנתלות על הקיר ומוסיפות מלא סטייל ויופי לנצירת הטיולים והרגעים המיוחדים! זה פשוט כל כך שקשה להאמין – בשלושה שלבים פשוטים ויש זיכרון מדהים!

*טיפ חשוב! והוראות הפעלה: יש לנקות את משטח ההרכבה (הקיר), לקלף את רצועות הדבק ולהדביק! בלי קידוח, בלי חורים ובלי להתחרט, אפשר תמיד להוריד בעדינות ולהדביק מחדש.

תמונה נוצצת

כל שנדרש לעשות הוא לנער את בלוקי התמונות המיוחדים הללו כדי לגרום להם לנצנץ עם נצנצים כסופים שמזכירים את המזכרות שהיינו קונים פעם בחו"ל או מאתר החרמון.  זה בהחלט מוסיף אלמנט אינטראקטיבי במיוחד לבית או למשרד.  למידע נוסף, ניתן ללחוץ כאן >>

אלבום תמונות

איך אפשר לדבר על דרכים לשמור את אוסף התמונות מהטיול האחרון בצרפת מבלי לדבר על אלבום כמו של פעם בסגנון מודרני. אחר הצהריים הפנוי הוא הזמן המושלם לעבור על התמונות האהובות הללו שנשמרו באינסטגרם, בפייסבוק או בכל מדיה חברתית אחרת, שייתכן ויהיו פחות פופולאריים ושימושיים בהמשך  והתמונות פשוט ישכחו שם..

בלוק תמונות

את הבלוקים מעץ קשה שלא לאהוב! והגיע הזמן לשלב דקורציה עם פרקטיות. כן, מחזיקי ספרים באיקאה הם פונקציונליים והם אכן עשויים החזיק את אוסף הספרים הישן, אבל הפיכת בלוק מעץ לפריט שימושי לצד זיכרון כייפי מהטיול האחרון של המשפחה, הוא בהחלט תוצאה של ניצחון לכל הכיוונים (Win Win). 

ואם רעיון מחזיק הספרים נשמע מיושן (בכל זאת הכל בסמארטפון כיום) אז כדאי לדעת שזה רעיון לקישוט מצוין למי שאינו רוצה להסתכן בחורים או להרוס תמונה. תמיד מוסיף צבעוניות לשולחן העבודה במשרד או על המדף בבית. אז זה הזמן לבחור את אחת מסצנות הטיול האחרון ולהנציח אותה בדרך מעולה. למידע נוסף, ניתן ללחוץ כאן >>

* הכתבה נעשתה בשיתוף מסחרי על ידי חברת בלוק אנד לייק.
* אין לאתר (טיפטרקס) אחריות על המוצרים ו/ או על המכירה.
* ההטבות והמבצעים מתנהלים מול הגורם המקושר ואין לאתר טיפטרקס חלק מהמבצעים או ההנחות.