אטרקציה: מוזיאון הריגול הגרמני בברלין (Spy Museum Berlin)

 • 1
  Share

מוזיאון הריגול הגרמני בברלין הוא המוזיאון היחיד מסוג ובגרמניה ומונה יותר מ- 1,000 מייצגים. מממוקם בכיכר בלייפציגר, מאפשר לכל המשפחה לחוות את הסיטואציות והחיים המרגשים של הסוכנים החשאיים. באמצעות טכנולוגיה חדישה, הכוללת מולטי מדיה תוכלו להכיר בהיסטוריית הריגול. הביקור באטרקציה משלב טכניקות ריגול מיוחדות, מקרים מפורסמים ופעולות חשאיות מדהימות, תוך הכרה במגוון העדויותמסוכני עבר והכי חשוב, ההתנסות שלכם בעולם הזה!

סרטון המחשה של המוזיאון:

עולם הריגול קרוב מאי פעם

מוכנים? אז כבר בכניסה למוזיאון הריגול הגרמני, ניתן לחוות אתעולםהריגול על ידי כמה מצלמות שמציצות עליכם. תוכלו לעבור דרך מנהרת הזמן, המובילה הישר למרכז העניינים של המוזיאון, שגודלו כ- 3,000 מ"ר!!

מה שמיוחד במוזיאון המרגלים הגרמני בברלין, הוא השילוב העכשווי עם עולם הדיגיטל ובאמצעות חפצים היסטוריים. בין המוצגים במוזיאון,ניתן לראות מטריות עם חיצי רעל, כפפות המסתירות אקדח ונעליים עם מכשירי האזנה בעקב.

הסיבה העיקרית לשמה התכנסנו כאן, היא כי במוזיאון ניתןלראות ולהכיר מקרוב, את כל מה שדרוש כדי להיות סוכ ןחשאי מוביל – כדוגמת מחשבי פריצה ופענוח של קודים. יחד עם זאת, תוכלו לבחון את הזריזות שלכם במסלול הלייזר המרגש, המתוחכם והרגיש,כמו טום קרוז בסרט משימה בלתי אפשרית.

ברלין ידועה גם כבירת המרגל לשעבר במלחמה הקרה. עם פתיחת המוזיאון האוצר פרנץ – מייקל מתחיל באוסף הראשון שלו כבר בשנת 2004. מספר חפצים ומידע מעובדי השירות החשאי לשעבר, סוכנים כפולים ועדים. בחירת מיקום המוזיאון בכיכר לייפציגר לא סתם במקרה. מכיוון שהכיכר נמצאת בגבול הקודם בין מזרח ומערב ברלין,של חומת ברלין. שכן זה מקום כשל עצמו חובה לבקר בו.

 

מידע כללי על המקום

שעות פתיחה:

 • פתוח בכל ימות השנה.
 • לאורך כל השבוע החל מהשעה 10:00 בבוקר ועד השעה 20:00 בערב (כולל ימי החגים).

יצירת קשר:

tel:+4930398200451

כתובת:

LeipzigerPlatz 9, 10117 Berlin

דרכי הגעה:

אוטובוס – תחנות פוטסדאמר פלאץ, יציאה מ- Leipziger Platz.

רכב פרטי – באמצעות Waze (לחיצה על הקישור תוביל ליישומון ותתחיל בנסיעה), לציין German Spy Museum Berlin. חניון הקניון של ברלין, הכניסה Voßstraße או Wilhelmstraße.

עלויות:

 • עד גיל 6: הכניסה חינם
 • מעל גיל 6: 12 יורו.
 • משפחות (2 מבוגרים וילדים): 35 יורו.     

* ניתן לרכוש כרטיסים באמצעות האתר באופן מקוון, או בקופות המוזיאון.

האתר הרשמי:

https://www.deutsches-spionagemuseum.de/en

מתי כדאי לבקר?

בכל ימות השנה, במיוחד בימים גשומים כאשר ניתן לנצל את מזג האוויר לטובת אזור ממוזג ותחת קורת גג.

מותאם עבור (גילאים):

כל המשפחה.

תמונות ממוזיאון הריגול:

עוד כתבות בנושא ברלין


 • 1
  Share

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *