שנה חדשה (לועזית) בדובאי – 3 מופעי זיקוקים מפוארים


לאחרונה דובאי עולה לכותרות בכל ההקשר העסקי שלה, אך לצד הביזנס תמיד טוב לשלב פלז'ר – במיוחד שערב ראש השנה (הלועזי) בפתח. 

במהלך עונת החגים, דובאי מתמלאת באנשים וכמעט כל מקום בעיר מציע חוויה נהדרת עבור ערב השנה החדשה, כולל ארוחות ערב, מסיבות ואטרקציות מיוחדות. בין אם מעוניינים להשקיע כסף רב ובין אם רוצים להישאר בתקציב, לא חסרים מקומות מדהימים בדובאי בהם ניתן לבלות את האירוע המיוחד הזה.

אחת האטרקציות המובילות של הערב הן ללא ספק הזיקוקים של השנה החדשה המאורגנת בפינות שונות של דובאי, זיקוקי השנה החדשה (הלועזית) בדובאי פשוט מפוארים ואין מילים לבטא את מופע השמיים שמקימים בכל פעם המארגנים. כדי לתפוס את המחזה הפנטסטי הזה בנקודות האיקוניות של העיר ריכזנו את רשימת המקומות המארחים אותן >>

אחד המקומות הטובים והשווים ביותר לצפות בזיקוקי השנה החדשה בעולם כולו. הבניין זכה בכמה שיאים והוא מוכר ברחבי העולם. אפשר להגיע מוקדם ולתפוס מקום או להזמין מלון ליד בורג' כליפה כדי לראות טוב את הזיקוקים.

בורג' אל ערב מארח מדי שנה מופע זיקוקים מדהים ומוציא את המיטב בכל הקשור לחגיגת השנה החדשה. ניתן ללכת לחוף העפיפונים ולתפוס מקום פנוי.

אטלנטיס דה פאלם הוא אתר נופש מפואר שמארח זיקוקים מדי שנה, אין ספק כמו שהמלון הזה יודע לשמור על רמת סטנדרט גבוהה מאוד.

סרטון של הזיקוקים משנת 2020 בבורג' חליפה:

לא כולם יכולים להבין את סדר הגודל של ההשקעה והאיכות שמשקיעים בכל שנה, הינה סרטון שיעשה סדר ועשוי לגרום לרצות להזמין חופשה דווקא בזמנים הללו.

סרטון של הזיקוקים משנת 2020 באטלנטיס דה פאלם:

אם בורג' חליפה פחות מדבר ויותר מחפשים את הכמות ולא האיכות, כנראה שאטלנטיס דה פאלם יעשה את העבודה. הינה סרטון שמציג מה שקרה בערב השנה (הלועזית) החדשה של השנה שחלפה.

עוד אטרקציות בדובאי