3 פארקי שעשועים מובילים באבו דאבי לכל המשפחה + טיפים


למי שמתכנן נסיעה אל אבו דאבי ונתקע בלי בייביסיטר, כנראה שכדאי לו גם להתעניין בכתבה הבאה; ריכזנו 3 פארקי שעשועים מובילים באבו דאבי לכל המשפחה >>

פארק שעשועים ממותג זה מביא את הריגוש במירוצי פורמולה 1 לאבו דאבי והוא אחד הדברים המובילים ביותר באיחוד האמירויות עבור מחפשי הריגושים והמשפחות כאחד. 

ילדים קטנים יכולים לבדוק מיומנויות נהיגה שזה עתה נלמדו במסלול ג'וניור GT, בעוד מכורי האדרנלין יכולים לעלות על רכבת ההרים הגבוהה או המהירה בעולם!

יש גם אוסף של מכוניות של פרארי, עם דגמים משנת 1947, וסיור במפעל של פרארי ותערוכת משחקי ידע של פרארי עבור חנונים אמיתיים.

וורנר ברוס וורלד מוקדש לגיבורי העל הרשעים והטובים מהסרטים והקומיקס, עם כל הנסיעות שמבוססות סביב הדמויות הללו.

זהו אחד המקומות הטובים ביותר לביקור עבור משפחות וביקור אצל פארקי שעשועים באבו דאבי לא יהיה שלם בלעדיו.

פארק שעשועים ענקי!!! עם מגלשות מים, נסיעה בנהר, רפטינג מים הידרומגנטי ראשון בעולם וטיפת ג'בל, מגלשת מים בנפילה חופשית. 

אם כל זה נראה כמו יותר מדי עומס אדרנלין, יש כאן גם מסעדות, בתי קפה וחנויות מזכרות לחוויה רגועה יותר. 

עבור הילדים הקטנים קיים גם אזור משחקי מים ייעודי.

4 טיפים לפני שמגיעים לאבו דאבי

עיר הבירה הסואנת של איחוד האמירויות הערביות שונה מהאחות שלה, דובאי שמובילה בכל הקשור לקניונים מסיביים, מכוניות ספורט מפוארות ואתרי הנופש יוקרתיים במיוחד. למעשה זו אחת הערים המשפחתיות ביותר בעולם. להלן מספר טיפים שכדאי להכיר לפני שמגיעים לאבו דאבי >>

הזמן הטוב ביותר להגיע לאבו דאבי

אבו דאבי רואה שמש לאורך כל השנה; עם זאת, חודשי הקיץ עשויים להיות חמים ולחים בצורה לא נוחה גם עבורנו הישראלים. לקבלת מזג האוויר הטוב ביותר, כדאי לבקר בין אוקטובר למאי.

כדאי להקפיד גם לבדוק מתי הרמדאן מתחיל ומסתיים. החודש הקדוש הזה בדרך כלל אינו זמן נסיעה טוב לתיירים מכיוון שאסור לאכול או לשתות בציבור בשעות היום כדי לכבד את אלה שצמים, והעסקים מצמצמים את שעות הפעילות.

מטבע מקומי באבו דאבי

המטבע באבו דאבי נקרא דירהם (AED) ונכון למרץ 2021 השווי שלו כמעט זהה למטבע הישראלי (1 דירהם = 0.9 אגורות). השיטה הנוחה ביותר לחישוב המטבע במהלך הטיול היא באמצעות הוספת 10 אחוז על העלות המקומית.

כאן, כמו במקומות רבים בעולם, המחיר מוצג לפני מע"מ שעומד על 5%.

מה ללבוש?

אמנם לא מצפים מתיירים ללבוש בגדים מסורתיים, אלא אם כן מבקרים בתוך מסגד. עם זאת, כדאי ללבוש בגדים ארוכים ורפויים שעשויים מבדים נושמים, כמו כותנה, מכיוון שזו הדרך הטובה ביותר לשרוד את החום המקומי.

אין ללבוש בגדים צמודים וחושפניים, כלומר לבוש שחושף את חזה, הירכיים או הכתפיים. מותר ללבוש מכנסיים ארוכים, חצאיות באורך הברך ומטה ושרוולים קצרים. מכנסיים קצרים מקובלים רק על החוף, ואילו גם בגדי ים שני חלקים לנשים מותרים בחוף הים (ממש בדומה לדובאי).

חוקיים מקומיים

 

אסור לצרוך אלכוהול במקומות ציבוריים כמו פארקים, חופים, גנים וכו'.
אין להפגין חיבה עם בן / בת הזוג בפומבי – זה נתפס כפוגעני. ועד כדי ההסתבכות מול ההמשטרה המקומית.