מוזיאון בברלין – 3 אטרקציות לכל המשפחה


העיר הגדולה בגרמניה הכוללת שלל אטרקציות מגוונות ומעניינות ומוזיאונים יפים שכדאי לבקר בהם. ריכזנו עבורכם 3 מוזיאונים מובילים שכדאי לקפוץ לביקור בעיר ברלין, גרמניה עם כל המשפחה.

מוזיאון הטבע ברלין

בעלי החיים כאן אולי חיו לפני זמן רב, אך המוזיאון להיסטוריה של הטבע ברובע מיטה בברלין הוא האטרקציה הרביעית הפופולרית ביותר בברלין לילדים. רוב הילדים פשוט אוהבים דינוזאורים, לטאות מפלצות וחיות פרהיסטוריות אחרות.

מוזיאון הריגול הגרמני בברלין

מוזיאון המרגלים הגרמני ברלין הוא המוזיאון היחיד מסוג ובגרמניה ומונה יותר מ- 1,000 מייצגים. מממוקם בכיכר בלייפציגר, מאפשר לכל המשפחה לחוות את הסיטואציות והחיים המרגשים של הסוכנים החשאיים. באמצעות טכנולוגיה חדישה, הכוללת מולטי מדיה תוכלו להכיר בהיסטוריית הריגול. הביקור באטרקציה משלב טכניקות ריגול מיוחדות, מקרים מפורסמים ופעולות חשאיות מדהימות, תוך הכרה במגוון העדויותמסוכני עבר והכי חשוב, ההתנסות שלכם בעולם הזה!

המוזיאון הגרמני לטכנולוגיה

מכירים את הסלוגן " שברת שילמת"? אז זהו, שלא כאן! כאן המוטו "נגיעה חופשית".  זהו אחד המוזיאונים הטכנולוגיים הגדולים באירופה, המשתרע על 26,500 מ"ר. תערוכות רבות תוכננו כך שיהיו מתאימות לילדים, קלות להבנה, ומאוד מסקרנות ומעניינות.
צפייה בתערוכות אינטראקטיביות מרגשות על פני תחומים שונים, כולל טכנולוגיית תחבורה ותקשורת  מטוסים, אשליות חושיות, בתים מסתובבים וניסויים מרגשים. לחקור את ההיסטוריה המרגשת של האוניות, מטוסי הקרב ורכבות הקיטור.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *