דאונטאון דובאי – 8 אטרקציות מובילות במרכז העיר

תצפית מהבורג' חליפה של דובאי

דאונטאון דובאי הוא המרכז התיירותי ההומה של העיר דובאי והוא מושך אליו מספר רב של מטיילים בזכות מגוון אטרקציות מפורסמות. ריכזנו 8 אטרקציות מובילות באזור שלא ישאירו אף מטייל אדיש.

בורג' חליפה

נקודת השיא של הבורג' חליפה היא הנוף הנשקף מ At The Top, מרפסת התצפית של הבניין הגבוה בעולם והמזוהה ביותר עם דאונטאון דובאי.

תצפית מהבורג' חליפה של דובאי

מזרקת דובאי

מחזה כובש במרכז (דאונטאון) העיר של דובאי, מזרקת דובאי היא המזרקה השנייה בגודלה בעולם. למזרקה עיצוב בעל מראה ייחודי המורכב מ- 5 עיגולים בגדלים שונים ושתי קשתות, וכולל חרירי מים חזקים שיורים מים לגבהים מרשימים.

קניון דובאי

בלב מרכז העיר של דובאי היוקרתית, שוכן לו קניון דובאי, יעד הקמעונאות והבידור הגדול ביותר בעולם, שמקבל בברכה יותר למעלה מ- 80 מיליון מבקרים מדי שנה. 

היעד כל כך מפורסם שהוא סמל סטטוס ליוקרה באזור.

האקווריום וגן החיות התת ימי בדובאי

לצלול לאחד האקווריומים המקורים הגדולים בעולם, בעל אלפי בעלי חיים ימיים ומנהרה מדהימה של 270 מעלות! מיכל האקווריום של דובאי מונה כ- 10 מיליון ליטרים ומציג את האוסף הגדול ביותר של כרישי נמר חול בעולם.

דובאי החלקה על הקרח

משטח קרח בגודל אולימפי זה מציע אטרקציה ברמה עולמית למגוון פעילויות להחלקה על הקרח. זהו האצטדיון הרשמי של גביע ליגת ההוקי באמירויות והוא בעל 350 מקומות ישיבה. 

דובאי החלקה על הקרח מציעה שיעורי החלקה, מפגש עם פינגווינים, אופני קרח, הפעלות דיסקו ועוד כל כך הרבה.

האופרה של דובאי

האופרה של דובאי בעלת העיצוב האדריכלי הייחודי שלה ומערכות הסאונד החדישות הופכות אותה למוקד חם עבור הופעות ברחבי דאונטאון דובאי.

קידזניה דובאי

העתק מוגדל של עיר אמיתית המשלבת בידור וחינוך, עם למעלה מ- 60 פעילויות שמותאמול עבור גילאי 4-16. 

כאן לומדים על משרות שונות באמצעות משחק תפקידים מרגש, שמפתח קבלת החלטות, עבודת צוות, יצירתיות וכישורים חברתיים בדרכים שלא ניתן ללמד בכיתה.

פארק מציאות מדומה

פארק VR מציע אטרקציות המתאימות לכל הגילאים והתחומי עניין, כולל אדרנלין, אימה, שלווה ועוד בזכות כ- 20 חוויות וירטואליות.