לטייל בברלין – 8 אטרקציות מובילות בעיר ברלין (גרמניה)

בניין הרייכסטאג, גרמניה, ברלין
  • 1
    Share

אספנו במיוחד עבורכם – 8 אטרקציות מובילות לטייל בברלין ששווה לבקר בהן. ובכן לא  צריך לחפש רחוק יותר, כי בחרנו את המקומות המובילים לראות ולעשות בברלין. האפשרויות רבות ולכן הבחירה הייתה בשום אופן לא קלה – לעיר הזו יש כל כך הרבה מה להציע!

1 - הרייכסטאג

הבניין עבר שינוי עיצובי מוחלט וזוהי האטרקציה ששווה במיוחד לטייל בברלין, המבקרים בימינו ברייכסטאג יכולים להשקיף מכיפת הזכוכית של הבניין כדי לקבל מבט מלמעלה על הנעשה בעיר. בסביבתו של הרייכסטאג ישנם גם מספר אטרקציות נוספות שיכולות להפוך את היום למלא במיוחד כמו מבני ממשלה הבונדסקאנזלרמט (קנצלרליה פדרלית) ושער ברנדנבורג.

בניין הרייכסטאג, גרמניה, ברלין

2 - שער ברנדנבורג

שער ברנדנבורג הוא ה- אטרקציה לטייל בברלין. נבנה בשנת 1791, זה היה רק אחד משערי העיר העתיקה הרבים סביב ברלין. שווה להגיע בשעות הערב כדיי ליהנות מתצוגת האורות.

שער ברנדנבורג, ברלין, גרמניה

3 - מגדל הטלוויזיה של ברלין (פרנשטורם)

מגדל הטלוויזיה בברלין, שמכונה לפי המקומיים כ"פרנשטורם", ניתן לזיהוי באופן מיידי מרחוק, בולט מחוץ לקו הרקיע בגובה 368 מטר, מה שהופך אותו לבניין הגבוה ביותר בברלין.  ניתן ליהנות מפנורמה ייחודית של 360 מעלות על העיר.

טיפ: בקרו במגדל הטלוויזיה עם כרטיס הברכה של ברלין וחסכו עד 25 אחוזים. WelcomeCard של ברלין מאפשר נסיעה חופשית עם כל שירותי התחבורה הציבורית למבקרים בברלין, עם למעלה מ -200 שותפים והנחות, חבילה "חסרת דאגות" שלמה.

מגדל הטלוויזיה של ברלין (פרנשטורם)​

4 - גנדרמנמרקט

אחד הכיכרות היותר יפים בעיר, ממוקם בסמוך לפרידריכשטראסה, רחוב הקניות הבלעדי של ברלין ברובע מיטה שעושה כיף לטייל בברלין.

גנדרמנמרקט

5 - קתדרלת ברלין

קתדרלת ברלין (Berliner Dom) עם כיפתה המרהיבה היא דוגמא ראויה לציון לארכיטקטורה של המאה ה -19. בסמוך לקתדרלה נמצא  גם המוזיאון ההיסטורי הגרמני. בצד שדרת ברלין "אונטר דן לינדן" ניצבת קתדרלת סנט-הדוויגס הקתולית.

קתדרלת ברלין​

6 - קורפורסטנדאם

חנות הכל-בו הגדולה באירופה, ברחוב הידוע למקומיים כטאוונצ'יין (קיצור לטאוונצ'ינשטראסה). הקטנטנים פשוט יאהבו לבקר באזור את גן החיות ברלין, גן החיות הוותיק ביותר בגרמניה.

קורפורסטנדאם

7 - ארמון שרלוטנבורג

ארמון שרלוטנבורג המרהיב ממוקם ממש במרכז העיר. הארמון היפה מציג אוספים וציורים מרשימים. לחובבי הפארקים זו יכולה להיות בהחלט הזדמנות לחוות את אחד המקומות היפים בברלין.

ארמון שרלוטנבורג​

8 - מרכז ההנצחה והתיעוד של חומת ברלין

הקטע שנותר בחומה ובמגדל השמירה מאפשר למבקרים לקבל תחושה אמיתית של מציאות מתקני הגבול.

מרכז ההנצחה והתיעוד של חומת ברלין​

עוד כתבות בנושא ברלין


  • 1
    Share

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *